czwartek, 2 lipca 2015

Gotowi? Zaczynami? - czyli kilka ogłoszeń parafialnych

Witam wszystkich serdecznie! 
Bardzo się ciszę że mogę zacząć przygodę z Disneyem. Pewnie jesteście ciekawi co ciekawego tu znajdziecie?
Dosłownie wszystko! W końcu to Disney, będę tu wklejać różne ciekawostki, przemyślenia, memy dosłownie wszystko!
Mam nadzieje że nasza przygoda z Disneyem to będzie niezła zabawa. Jednak abym miała motywacje do sensownego pisania musicie mnie jakoś zachęcać i uświadamiać ze prowadzenie tego bloga ma sens ;)
Chodzi mi tutaj o to żeby dołączyć się do obserwatorów i pisać jak najwięcej komentarzy do postów. Czym tego więcej tym fajniejsze posty będą się pojawiały.
Będę podpisywać się ,,Blogerka" taki jest też mój nick na howrse i na niego piszcie z jakimiś prośbami lub problemami, ze wszystkim :)
Oprócz tego dodam że blog cały czas się będzie rozwijał i ulepszał w miarę możliwości.
I ostatnie co mam wam do powiedzenia że posty będą się pojawiały w miarę moich możliwości, czyli teraz zapewne często ale na przykład jak się zacznie rok szkolny napewno nieco rzadziej.

~ Blogerka

5 komentarzy:

 1. Fajnie, na pewno będę czytać ;)

  ~Zuza1470

  Szkoda, że tak późno zobaczyłam blga x.x

  OdpowiedzUsuń
 2. Chcę też zapytać o to czy będziesz tu wstawiała creepypasty opowiadające o postaciach z Disneya itd. (jest to jednak tylko pytanie takie wiesz, żeby się rozeznać c: bo jestem fanką takich rzeczy co tu będę ukrywać xD ) No, a przejdźmy do rzeczy. Pomysł wydaje się być naprawdę warty zainteresowania, ponieważ pokazuje to czym się interesujesz itd. Itd. Dobra ja sie nie rozpisuje, ale mówię, że będę obserwował oraz od czasu do czasu komentowała.. Bibsi do tego nie przywykł, musisz jej wybaczyć ;_; No i powodzenia!
  ~ bibso123 z howrse xD

  OdpowiedzUsuń